Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління освіти

30-08-2019 Заступник голови РДА проконтролювала, як ліцей №142 готують до нового навчального року (фоторепортаж події)
Заступник голови РДА проконтролювала, як ліцей №142 готують до нового навчального року

У ліцеї №142, що на пров. Політехнічному, 2, завершують останні приготування до нового навчального року. Заступник голови Солом’янської РДА Олена Горпинченко вчергове відвідала заклад та перевірила стан його готовності.

До інспекції також долучились начальники профільних управлінь адміністрації, керівництво закладу і голова батьківського комітету. Генпідрядник прозвітував, що капітальний ремонт у будівлі - на фініші. Зокрема, вже завершили укріплення стін, замінили вікна, відремонтували класні кімнати, коридори та спортивний зал. Наразі укладають останню плитку в харчоблоці. 

У ході огляду якості виконання робіт Олена Горпинченко виявила декілька недоліків, зобов’язавши генпідрядника їх якнайшвидше виправити та здати об’єкт до початку навчального року. Натомість адміністрація ліцею повинна прискорити процес наведення чистоти і порядку у будівлі перед зустріччю з дітьми 2 вересня.

У ліцеї №142 завершують останні приготування до нового навчального року: керівництво району перевірило стан готовностіУ ліцеї №142 завершують останні приготування до нового навчального року: керівництво району перевірило стан готовностіУ ліцеї №142 завершують останні приготування до нового навчального року: керівництво району перевірило стан готовностіУ ліцеї №142 завершують останні приготування до нового навчального року: керівництво району перевірило стан готовностіУ ліцеї №142 завершують останні приготування до нового навчального року: керівництво району перевірило стан готовностіУ ліцеї №142 завершують останні приготування до нового навчального року: керівництво району перевірило стан готовностіУ ліцеї №142 завершують останні приготування до нового навчального року: керівництво району перевірило стан готовностіУ ліцеї №142 завершують останні приготування до нового навчального року: керівництво району перевірило стан готовностіУ ліцеї №142 завершують останні приготування до нового навчального року: керівництво району перевірило стан готовностіУ ліцеї №142 завершують останні приготування до нового навчального року: керівництво району перевірило стан готовності
Вся інформація

Корупція має бути помічена