Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління освіти

17-09-2019 Нова огорожа для дитячого садка №374 (фоторепортаж події)
Нова огорожа для дитячого садка №374

У Солом’янському районі завдяки Громадському бюджету успішно реалізовано ще один проект. Для забезпечення комфортних умов та кращого захисту території, навколо дитячого садочку №374 (вул. Ушинського, 3А) днями встановлено новий паркан. Ці та інші роботи, зокрема, заміна воріт і хвіртки, виконано за кошти міського бюджету. Автором проекту №506 є киянка Ганна Нікітіна. 

Напередодні завдяки активним громадянам у Солом’янському районі також з’явився спортивний та ігровий майданчики на території ліцею №144. А школа №221 та гімназія №318 тепер мають сучасні скеледроми, які розширили спортивно-освітній простір для дітей. 

Додамо, що завдяки Громадському бюджету кияни щороку реалізують сотні проектів, які поліпшують життя столиці. Цьогоріч за кошти міста лише у Солом’янському районі планується втілити 45 важливих і цікавих ініціатив мешканців.

Завдяки Громадському бюджету та ініціативним мешканцям районний дитячий садок отримав нову огорожуЗавдяки Громадському бюджету та ініціативним мешканцям районний дитячий садок отримав нову огорожуЗавдяки Громадському бюджету та ініціативним мешканцям районний дитячий садок отримав нову огорожу
Вся інформація

Корупція має бути помічена