Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління освіти

23-09-2019 Школи Солом’янки долучились до загальноміського флешмобу «Зупинимо булінг разом» (фоторепортаж події)
Школи Солом’янки долучились до загальноміського флешмобу «Зупинимо булінг разом»

23 вересня школи Солом’янського району долучилися до загальноміського флешмобу «Зупинимо булінг разом» у рамках проекту «Школа без булінгу, сім’я без насильства - 365».

Головна мета проекту – формування безпечного середовища в закладах освіти та толерантних стосунків у суспільстві.

Окрім соціального флешмобу, в навчальних закладах відбулись зустрічі учасників освітнього процесу з представниками психологічної служби системи освіти, державних та громадських установ, медичних закладів, правознавцями. Також у рамках проекту проходили коворкінги, тренінги, лекції та круглі столи з питань протидії насильству. 

Зазначимо, що до загальноміського флешмобу долучились районні школи №149, 187, 166, 64, 177, 71, 69, 13, 178, 60, 7, 26, 161. 

Створюємо безпечне середовище разом!

У Солом’янському районі учні разом з вчителями провели флешмоб “Зупинимо булінг разом”У Солом’янському районі учні разом з вчителями провели флешмоб “Зупинимо булінг разом”У Солом’янському районі учні разом з вчителями провели флешмоб “Зупинимо булінг разом”У Солом’янському районі учні разом з вчителями провели флешмоб “Зупинимо булінг разом”У Солом’янському районі учні разом з вчителями провели флешмоб “Зупинимо булінг разом”У Солом’янському районі учні разом з вчителями провели флешмоб “Зупинимо булінг разом”
Вся інформація

Корупція має бути помічена