Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини

03-05-2019 Керівництво району зустрілось з донькою видатного композитора, який прославив Київ (фоторепортаж події)
Керівництво району зустрілось з донькою видатного композитора, який прославив Київ

У Солом’янській адміністрації відбулась зустріч з донькою легендарного українського композитора і автора гімну столиці “Як тебе не любити, Києве мій!” Тамарою Шамо. 

За словами заступника голови району Олени Горпинченко, пісні Ігоря Шамо є взірцем української музики, які надихають національним колоритом: “Та для Солом’янського району видатний композитор відіграє особливу роль. Саме тут вже 60 років функціонує Дитяча музична школа №7, яка носить ім’я маестро, і де виховується когорта молодих музикантів”. 

Щоб вшанувати пам’ять легендарної особистості, керівництво району спільно з Тамарою Шамо обговорили можливість присвоєння одній з бібліотек Солом’янки ім’я композитора. Крім того, після офіційного найменування в обраній книгарні може також з’явитись кімната-музей, де зберігатимуться творчі доробки і архіви Ігоря Шамо.

Нагадаємо, що в кінці квітня Дитяча музична школа імені видатного композитора І. Шамо урочисто відзначила свій 60-річний ювілей.

У Солом’янській адміністрації керівництво району зустрілось з донькою автора гімну столиці “Як тебе не любити, Києве мій!”У Солом’янській адміністрації керівництво району зустрілось з донькою автора гімну столиці “Як тебе не любити, Києве мій!”У Солом’янській адміністрації керівництво району зустрілось з донькою автора гімну столиці “Як тебе не любити, Києве мій!”У Солом’янській адміністрації керівництво району зустрілось з донькою автора гімну столиці “Як тебе не любити, Києве мій!”
Вся інформація