Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ економіки

05-04-2016 До уваги суб’єктів господарювання!
До уваги суб’єктів господарювання!

Інформуємо, що на виконання Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо забезпечення розвитку наукової сфери», а також у зв’язку з необхідністю популяризації досягнень науки, залучення молоді до наукових досліджень, піднесення авторитету і престижу науки в українському суспільстві Національна академія наук України планує проведення Х Всеукраїнського фестивалю науки 19-21 травня 2016 року.

Організатори фестивалю: Національна академія наук України, Міністерство освіти і науки, Міністерство молоді та спорту спільно з національними галузевими академіями наук України.

В рамках фестивалю науки передбачається провести дні відкритих дверей в академічних установах і вузах, виступи провідних вчених з популярними лекціями, екскурсії до лабораторій та музеїв, засідання круглих столів, презентації інноваційних розробок і т. ін. Заходи фестивалю відбудуться як в Києві, так і в більшості обласних центрів України під егідою регіональних наукових центрів Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений