Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ економіки

01-09-2016 Привітання до Дня Підприємця
Привітання до Дня Підприємця

Шановні підприємці Солом’янського району!

Традиційно,  у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України від 05.10.1998 № 1110/98 «Про День підприємця», відзначається День підприємця.

Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива. Нині, коли є всі підстави говорити не лише про стійку тенденцію до стабілізації національної економіки, але фактично про її відродження, не можна не відзначити особливий внесок підприємців.

Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

Завдяки Вашої успішної праці та сплати податків формується дохідна частину бюджету міста для забезпечення соціальної сфери. Соціально орієнтований бізнес є великою підмогою для влади у вирішенні найбільш актуальних питань розвитку території району та соціального захисту населення. Переконаний, що тільки спільними зусиллями ми зможемо досягти європейських стандартів життя та соціального забезпечення.

У день Вашого професійного свята щиро бажаю Вам натхнення, наснаги та нескінченної енергії для розвитку та втілення нових бізнес-проектів. Нехай удача завжди посміхається Вам, а кожна започаткована справа приносить вагомі здобутки та добробут у Ваші родини і визнання нашій державі.

Щастя, міцного здоров’я та щедрої долі Вам, Вашим родинам та трудовим колективам!

 

Зі святом!

 

З повагою

в.о. голови Солом’янської районної

в місті Києві державної адміністрації                                 В. Бялковський

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений