Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

23-11-2012 Електронний цифровий підпис

Сьогодні кожний бажаючий платник податків на безкоштовній основі лише отримавши електронні ключі може подати звітність в електронному вигляді.

Безкоштовна видача ключів електронного цифрового підпису – це новий сервіс податкової служби, який оцінили платники податків.

В кожному органі ДПС відкрито центри видачі ключів електронного цифрового підпису.

Центр надає послуги установам і організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктам господарської діяльності та фізичним особам, з можливістю безкоштовного отримання посилених сертифікатів відкритих ключів.

Процес поетапного отримання ключів включає подання:

заповненої та підписаної заяви на реєстрацію для отримання посиленого сертифіката ключа встановленого зразку;

копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

копії паспорта заявника та копія облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО).

Отримати електронні ключі у Солом’янському районі м. Києва можна в Центрі обслуговування платників податків Солом’янського району, який знаходиться за адресою м. Київ, вул. Смілянська, 6,  вікно 14.

Також Державною податковою службою введено новий он-лайн сервіс – «Податковий асистент» для суб’єктів господарювання, які надсилають звітність в електронному вигляді.

Податкова служба через Інтернет повідомляє платників про наявність розбіжностей в податковій звітності, податкового боргу, податкові ризики, які можуть виникнути в господарській діяльності та інше. Додаткову інформацію стосовно он-лайн-сервісу можна знайти на суб-сайті ДПС у м. Києві- www.kyiv.sts.gov.ua

Податкова інспекція Солом’янського району м. Києва ДПС запрошує всіх охочих для забезпечення комфорту на робочому місці запроваджувати у своїй роботі новітні інформаційні технології.

Консультацію із зазначених питань можна отримати за телефоном: 244-77-73, 244-81-31.

 

ДПІ у Солом’янському районі м. Києва ДПС

Вся інформація

Корупція має бути помічена