Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

05-07-2013 Розвиток малого та середнього бізнесу району
Розвиток малого та середнього бізнесу району

Солом’янська районна в м. Києві державна адміністрація, відповідно до завдань Президента України, активно сприяє створенню належних умов для розвитку малого та середнього бізнесу. Про це під час зустрічі з підприємцями повідомив заступник голови Солом’янської райдержадміністрації Анатолій Іващенко.

Метою зустрічі стало створення системи безкоштовного консультування підприємців з питань ведення бізнесу. Заступник голови зазначив, що райдержадміністрацією постійно ведеться взаємна робота з громадськими об’єднаннями для проведення безкоштовних інформаційних семінарів для підприємців. Так, 27 лютого 2013 року відбувся семінар на тему: «Обговорення та зміни в Податковому законодавстві», 28 березня – «ПДВ – від податкової накладної до Декларації», 29 травня – «Відпустки та лікарняні в Податковому та бухгалтерському обліку», а 26 червня у приміщенні адміністрації організовано семінар «Зміни з законодавстві, порядок надання звітів суб’єкта господарювання до органів державної влади».

Головною метою інформаційного забезпечення є створення системи отримання, аналізу і надання інформації з різних напрямків діяльності та інтегрованого інформаційного середовища для малого підприємництва; створення мережі інформаційного та консалтингового середовища із комплексного обслуговування підприємств, а також забезпечення зворотного зв’язку з оцінкою ефективності застосування законодавчих та нормативних актів.

Усе це дасть можливість вільного доступу підприємців до інформації (правової, нормативно-довідкової, маркетингової, науково-технологічної, комерційної тощо) як у процесі створення малих і середніх підприємств, так і їх функціонування. Підприємці матимуть змогу дослідити процеси становлення та розвитку підприємництва, проводити аналіз стану малого підприємництва щодо визначення його якісних та кількісних характеристик, методично забезпечувати розвиток підприємництва.

Новий підхід до консультативно-інформаційного забезпечення розроблено з метою розповсюдження i вільного доступу до повної та достовірної інформації з питань, пов’язаних з порядком реєстрації підприємств, надання консультативно-методичних послуг з питань власності, маркетингу, кредитів, користування венчурним капіталом, створення необхідного ринкового середовища,організації допомоги підприємцям в складанні бізнес-планів.

Подальше формування якісної інфраструктури підтримки малого і середнього підприємництва є важливою умовою забезпечення фінансової, матеріально-технічної, інформаційної, технологічної, консультативної, маркетингової, кадрової та освітньої підтримки.

Зазначені заходи дадуть можливість покращити правову освіту малих і середніх підприємців. Анатолій Іващенко наголосив, що одним із пріоритетних завдань району на сьогодні є досягнення європейських показників розвитку малого і середнього бізнесу.

Вся інформація

Корупція має бути помічена