Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

07-04-2015 Увага «Екстериторіальність»!
Увага «Екстериторіальність»!

В зв’язку з введенням з 20.03.2015 року пілотного проекту «Екстериторіальність» відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 27.02.2015 № 282/5 у відділі державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Солом’янського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві приймаються документи для проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців незалежно від місцезнаходження/місця проживання цих осіб, у межах усього переліку адміністративно-територіальних одиниць, у яких запроваджено реалізацію цього пілотного проекту, у випадках, якщо такі документи подаються не за місцезнаходженням/місцем проживання юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Реалізація пілотного проекту запроваджується в Головному територіальному управлінні юстиції у м. Києві, Івано-Франківському міському управлінні юстиції, Калуському міськрайонному управлінні юстиції Івано-Франківської області, та територіальних органах Міністерства юстиції України у Вінницькій та Київській областях.

Вся інформація

Корупція має бути помічена