Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

11-04-2015 Державна реєстрація бізнесу (фоторепортаж події)
Державна реєстрація бізнесу

10 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної відбулось засідання круглого столу «Реалізація проекту «Екстериторіальність у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» у місті Києві». Учасники обговорили реалізацію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляції) від 12.02.2015 № 191, який набрав чинності 7 квітня поточного року.

Під час засідання керівник апарату Солом’янської райдержадміністрації Петро Макаренко акцентував увагу на необхідності підвищення якості надання  адміністративних послуг і спрощення їхнього надання через електронні сервіси. Також він наголосив на тому, що Солом`янська райдержадміністрація свого часу реалізувала пілотний проект і першою серед районів Києва відкрила центр надання адміністративних послуг. Тому і до сьогодні серйозно працює над питаннями оптимізації надання адмінпослуг. Тож, враховуючи зміни в законодавстві, є готовність до більш активної спільної роботи з Головним територіальним управлінням юстиції України в місті Києві і щодо впровадження інших нововведень. До того ж, у Солом`янському районі один з найбільш стабільних і професійних колективів державних реєстраторів суб’єктів підприємницької діяльності столиці.

Про запровадження й реалізацію пілотного проекту «Екстериторіальність» в місті Києві з 20.03.15 по 10.04.2015 поінформувала в.о. начальника відділу держаної реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців Солом’янського району  реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві Світлана Кукла.

За результатами обговорення учасники підготували пропозиції щодо покращення якості надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації бізнесу.

У Солом’янській адміністрації обговорили шляхи спрощення державної реєстрації бізнесуУ Солом’янській адміністрації обговорили шляхи спрощення державної реєстрації бізнесуУ Солом’янській адміністрації обговорили шляхи спрощення державної реєстрації бізнесуУ Солом’янській адміністрації обговорили шляхи спрощення державної реєстрації бізнесуУ Солом’янській адміністрації обговорили шляхи спрощення державної реєстрації бізнесуУ Солом’янській адміністрації обговорили шляхи спрощення державної реєстрації бізнесу
Вся інформація

Корупція має бути помічена