Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління житлово-комунального господарства та будівництва

15-09-2017 Київ завершує програму встановлення будинкових теплових лічильників
Київ завершує програму встановлення будинкових теплових лічильників

Київ завершує програму встановлення будинкових теплових лічильників і поступово переходить до виконання нового етапу термомодернізації житлових будинків – встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП). За останні 2,5 роки у Києві встановили ІТП у 200 будинках. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час виїзного засідання колегії Київської міської державної адміністрації щодо стану підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 р.

«Наразі ми завершуємо встановлення теплолічильників у всіх будинках, де наразі є така технічна можливість, і переходимо до оснащення будинків теплопунктами з погодним регулюванням, що можуть дати колосальну економію на споживанні теплової енергії. У середньому рівень економії коливається на рівні 30%», – сказав Петро Пантелеєв.

Також він зауважив, що місто продовжує виконання програми «Безпечний будинок».

«Разом із мешканцями будинкових громад ми проводимо збори й приймаємо рішення про виділення коштів із бюджету на встановлення охоронного обладнання, а люди – сплачують абонплату в розмірі 4-5 гривень. Але у результаті мешканці отримують 100% гарантію схоронності обладнання в будинку. Минулого року ми мали шість будинків, де мешканці виявили бажання встановити таку систему в рамках програми «Безпечний будинок». Цього року кількість таких будинків збільшилась майже у 10 разів – до понад 70 будинків», – зазначив Петро Пантелеєв.

Джерело: http://kievcity.gov.ua/

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений