Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління житлово-комунального господарства та будівництва

26-09-2017 У парках і скверах Солом’янського району триває капітальна реконструкція (фоторепортаж події)
У парках і скверах Солом’янського району триває капітальна реконструкція

Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро ознайомився з ходом робіт у парках та скверах району, де тривають капітальні ремонти. Зараз у роботі – західна частина парку «Тампере», західна частина парку «Вінницький», парк на вул. Суздальській, сквер на бульв. Гавела, 85, на стадії завершення реконструкція захисної смуги на бульв. Вацлава Гавела, 1-3 (біля районного РАЦСу), а також  територія виробничої бази КП УЗН на вул. Новопольовій, 95, де триває утеплення будівлі, проведено асфальтування дороги, замінено паркан.

«У шести парках і скверах району зараз активно йдуть роботи. У парку на вул. Суздальській зроблено  нові доріжки, також буде встановлено дитячий майданчик, нові лави, урни. У сквері на бульв. Гавела, 85 встановлюємо дитячий та спортивний майданчики, нові лави та урни», − повідомив голова Солом’янської РДА Максим Шкуро.

Роботи на цих шести об’єктах заплановано завершити орієнтовно до кінця жовтня.

Максим Шкуро: «У шести парках і скверах району зараз йдуть роботи»Максим Шкуро: «У шести парках і скверах району зараз йдуть роботи»Максим Шкуро: «У шести парках і скверах району зараз йдуть роботи»Максим Шкуро: «У шести парках і скверах району зараз йдуть роботи»Максим Шкуро: «У шести парках і скверах району зараз йдуть роботи»Максим Шкуро: «У шести парках і скверах району зараз йдуть роботи»Максим Шкуро: «У шести парках і скверах району зараз йдуть роботи»Максим Шкуро: «У шести парках і скверах району зараз йдуть роботи»Максим Шкуро: «У шести парках і скверах району зараз йдуть роботи»Максим Шкуро: «У шести парках і скверах району зараз йдуть роботи»Максим Шкуро: «У шести парках і скверах району зараз йдуть роботи»Максим Шкуро: «У шести парках і скверах району зараз йдуть роботи»Максим Шкуро: «У шести парках і скверах району зараз йдуть роботи»Максим Шкуро: «У шести парках і скверах району зараз йдуть роботи»
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений