Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління житлово-комунального господарства та будівництва

06-12-2017 Програма «70/30%»
Програма  «70/30%»

У Києві третій рік поспіль діє головна програма співфінансування енергозаходів у будинках ОСББ і ЖБК «70/30%». За ці роки в ній взяли участь понад 200 будинків, які отримали від міста кошти в розмірі 137 млн грн. При цьому мешканці зі свого боку вклали 64 млн грн. Про це під час щотижневого брифінгу заявила начальник управління розвитку житлово-комунального господарства Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Віра Радченко.

«Тільки у цьому році участь у програмі взяли 135 столичних будинків ОСББ і ЖБК. Наразі заходи з енергозбереження реалізовуються, а економія цього року за попередніми підрахунками складає 30 мільйонів гривень. Тобто люди, вкладаючи кошти, не лише поліпшують стан власних будинків, підвищують енергоефективність та комфорт у них, а й значно заощаджують, що дуже важливо, адже ми знаємо, наскільки дорого коштують енергоносії», – повідомила Віра Радченко.

Вона зауважила, що один із таких будинків, який торік встановив індивідуальний теплопункт, вже сплачує 8-11 грн. Для порівняння, середній тариф за нарахуваннями ПАТ «Київенерго» становить близько 30 грн. Тобто у найхолодніші місяці мешканці цього будинку сплачують 11 грн за кв. м. Це найнижча вартість, якщо порівнювати з усіма будинками в місті. Тому до цієї програми долучаються все більше і більше учасників.

Наразі в Департаменті ЖКІ оголошено конкурс на наступний рік. Із 1 листопада до 22 грудня цього року тривають консультації та приймаються заявки.

У поточному році на проекти з реалізації енергоефективних заходів на умовах співфінансування у бюджеті міста Києва було передбачено 30 млн грн. Враховуючи велику кількість заявок і необхідність виконання таких робіт, було прийнято рішення збільшити обсяг фінансування, і таким чином у 2017 році передбачено виділити 115 млн грн.

У наступному році на цю програму заплановано виділити 100 млн грн. Проте, залежно від кількості заявок, ця сума може бути скоригована.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений