Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління житлово-комунального господарства та будівництва

18-12-2017 Прибирання снігу в районі (фоторепортаж події)
Прибирання снігу в районі

Сьогодні, 54 одиниці техніки КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду», КП ШЕУ, КП УЗН вийшли  на вулиці та парки  району для прибирання снігу. Понад 500 комунальників прибирають двори та під’їзди. Для уникнення ожеледиці використано понад 116  тонн посипкового матеріалу  з піску та солі, що дає можливість нормально працювати громадському транспорту, не допускати випадків травматизму пішоходів.

Київська міська державна адміністрація просить водіїв на період снігопаду скористатися громадським транспортом, аби не створювати заторів та дозволити снігоприбиральній техніці безперешкодно курсувати містом.

Місто також звертає увагу комерційних підприємств на необхідність вчасного прибирання території, яка за ними закріплена.

Пішоходам рекомендується рухатись по тротуарах з обережністю, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях, бути обережними та обачливими. 

У Солом’янському районі очищають територію від снігуУ Солом’янському районі очищають територію від снігуУ Солом’янському районі очищають територію від снігуУ Солом’янському районі очищають територію від снігуУ Солом’янському районі очищають територію від снігуУ Солом’янському районі очищають територію від снігуУ Солом’янському районі очищають територію від снігуУ Солом’янському районі очищають територію від снігуУ Солом’янському районі очищають територію від снігуУ Солом’янському районі очищають територію від снігуУ Солом’янському районі очищають територію від снігуУ Солом’янському районі очищають територію від снігуУ Солом’янському районі очищають територію від снігуУ Солом’янському районі очищають територію від снігуУ Солом’янському районі очищають територію від снігуУ Солом’янському районі очищають територію від снігу
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений