Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління житлово-комунального господарства та будівництва

18-12-2017 Зустріч з мешканцями будинку на просп. Повітрофлотському, 45 (фоторепортаж події)
Зустріч з мешканцями будинку на просп. Повітрофлотському, 45

Мешканці багатоквартирного будинку можуть сьогодні брати участь у формуванні робіт поточного ремонту в своєму будинку шляхом визначення уповноваженої особи. Крім того, навіть не створюючи ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) мешканці можуть отримати грант від міської влади на проведення капітального ремонту чи термомодернізації, яка складатиме 70% від усієї вартості робіт. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв під час спільних зборів із мешканцями будинку на проспекті Повітрофлотському, 45, управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської РДА, представниками комунального підприємства «Керуюча  компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва».

«У серпні поточного року ми розмістили на дошках оголошень житлових будинків повідомлення про можливість участі мешканців у формуванні поточного ремонту у своєму будинку. Зараз ми проводимо перші збори, під час яких оглянемо будинок, визначимо перелік необхідних робіт та їх черговість. На проспекті Повітрофлотському, 45 відремонтують дах, вирішать проблему прибирання. Це зробить ЖЕД», – пояснив Петро Пантелеєв.

Однак, за словами заступника голови КМДА, питання утеплення фасаду, яке мешканці визначили як пріоритетну роботу, необхідно виконувати у рамках програми співфінансування, за умовами якої місто дає 70% вартості робіт, а 30%  збирають самі мешканці.

«Наприкінці минулого року Київрада прийняла рішення, що така програма діє для всіх будинків, а не лише для ОСББ та ЖБК. Для ефективної комунікації з ЖЕДами ми пропонуємо обрати ініціативну групу або уповноважену особу, яка координуватиме цю роботу. Таким чином, будинкова громада зможе більш системно контролювати роботу ЖЕД, обирати підрядника та вимагати від нього належної роботи», – сказав Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що такі збори комунальні ЖЕДи проводитимуть постійно, інформуючи людей про обсяги поточного ремонту та спільно з людьми обираючи першочергові роботи за рахунок тарифу на утримання будинків та прибудинкових територій.

Джерело: КМДА 

У Києві розпочали проводити збори з мешканцями для обговорення перспектив ремонту будинків, а також якості послугУ Києві розпочали проводити збори з мешканцями для обговорення перспектив ремонту будинків, а також якості послугУ Києві розпочали проводити збори з мешканцями для обговорення перспектив ремонту будинків, а також якості послугУ Києві розпочали проводити збори з мешканцями для обговорення перспектив ремонту будинків, а також якості послугУ Києві розпочали проводити збори з мешканцями для обговорення перспектив ремонту будинків, а також якості послугУ Києві розпочали проводити збори з мешканцями для обговорення перспектив ремонту будинків, а також якості послугУ Києві розпочали проводити збори з мешканцями для обговорення перспектив ремонту будинків, а також якості послугУ Києві розпочали проводити збори з мешканцями для обговорення перспектив ремонту будинків, а також якості послуг
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений