Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

10-08-2015 Управління державної казначейської служби України у Солом’янському районі м. Києва інформує
Управління державної казначейської служби України у Солом’янському районі м. Києва інформує

З серпня 2015 року Управлінням державної казначейської служби України у Солом'янському районі м. Києва проводиться поетапне підключення до Системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Для підключення до Системи дистанційного обслуговування розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів необхідно надати управлінню в паперовому вигляді:

  • АНКЕТУ клієнта для підключення до системи дистанційного обслуговування;
  • Договір про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство» між орган Казначейства та клієнтом.

Переваги для клієнтів при переході на систему дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство»:

  • використання клієнтами системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» не потребує абонплати, тобто безкоштовно;
  • первинне підключення клієнтів до системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» безкоштовне;
  • витрати на (НКІ) є разові та здійснюються за рахунок коштів клієнтів. Навіть за умови невеликих кошторисних призначень бюджетних установ, окупність придбаних НКІ, буде пов’язана з економією витрат на службові роз`їзди, папір, витратні матеріали тощо.

З додатковою інформацією щодо Системи дистанційного обслуговування можна ознайомитися на сайті Державної казначейської служби України www.treasury.gov.ua  (ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений