Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Архівний відділ

06-08-2015 Унікальні архівні свідчення та документи
Унікальні архівні свідчення та документи

Департамент суспільних комунікацій КМДА і Центральний державний архів зарубіжної україніки готують спільні інформаційно-просвітницькі проекти до Дня Незалежності. Уже узгоджено формати чотирьох медіа-проектів.

Директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Марина Хонда наголосила на необхідності поширення та популяризації історичних матеріалів про Україну.

«Незабаром для киян цікаві архівні свідчення і документи стануть більш доступними. Так, до Дня Незалежності вийде спеціальний номер «Вечірнього Києва» з використанням унікальних архівних матеріалів, планується створення документального фільму. Також у серпні організуємо «круглий стіл», де обговоримо сучасні формати просування національно-патріотичних цінностей», – повідомила Марина Хонда.

За словами директора Центрального державного архіву зарубіжної україніки Владислава Берковського, у світлі сьогоднішніх подій значення незалежності набуває особливої актуальності для всіх українців – як на Батьківщині, так і за кордоном.

«У нашому архіві зосереджено чимало унікальних історичних документів і фотографій, з якими раніше могли працювати тільки науковці. Але тепер вони є відкритими і доступними для широкого загалу. Кияни мають знати і пам’ятати про внесок своїх співвітчизників за кордоном у справу збереження й розвиток незалежної України, про їхню роль як українців у міжнародному співтоваристві», – зазначив Владислав Берковський.

Наразі Департамент суспільних комунікацій також готує нову програму «Київ інформаційний» на наступні три роки.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений