Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ контролю

18-03-2013 Розпорядження РДА

Розпорядження №174 від 15.03.2013 "Про передачу майна, яке знаходиться в  оперативному управлінні Солом’янського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді"

На виконання рішення Київської міської ради від 01.11.2012 №235/8519 „Про створення Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району міста Києва” та  враховуючи звернення Солом’янського районного у м.Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від 20.02.2013 №210 :

1. Передати та закріпити на праві оперативного управління майно, яке знаходиться в оперативному управлінні Солом’янського районного у м.Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за Центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району міста Києва згідно з додатком.

2. Директору Солом’янського районного у м.Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочаровій Н.М. здійснити в установленому порядку передачу майна, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

3. Директору Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району міста Києва Параскевій Т.І. вжити заходів щодо постановки згідно існуючого порядку на баланс установи майна, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити його збереження та ефективне використання за призначенням.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації  згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова     І.Сидоров

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp174_2013.zip

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений