Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ контролю

06-06-2013 Розпорядження РДА

Розпорядження №358 від 05.06.2013 "Про утворення робочої групи при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації з питань перевірки функціонального призначення тимчасових споруд, розміщених на території Солом’янського району м. Києва"

Відповідно до статті 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації» на виконання доручення першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Голубченка А.К. від 16.05.2013 № 15549 з метою перевірки фактичного функціонального призначення тимчасових споруд, розміщених на території району :

1. Утворити робочу групу при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації з питань перевірки функціонального призначення тимчасових споруд, розміщених на території Солом’янського району м. Києва (далі – робоча група) та затвердити її склад, що додається.

2. Робочий групі:

2.1. Здійснити перевірку фактичного функціонального призначення тимчасових споруд, власники (користувачі) яких відповідно до рішення Київської міської ради від 28 лютого 2013 року № 97/9154 «Про деякі питання розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності у м. Києві» уклали договори про сплату пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою м. Києва за 2013 рік та змінили функціональне призначення тимчасових споруд з «продажу тютюнових виробів, пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв» на інше функціональне призначення у порівнянні з 2012 роком.

2.2. Подати матеріали перевірки до Київської міської державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на  заступників голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова  М.Луцький


Додаток: rozp358_2013.doc

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений