Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Центр сім'ї

11-11-2015 Про сімейні цінності у фільмі «“Центр сім'ї” - про важливе»
Про сімейні цінності у фільмі «“Центр сім'ї” - про важливе»

Реалізуючи основні напрямки роботи у сфері державної сімейної політики та підтримуючи відповідні районні програми, «Центр сім’ї» Солом’янського району систематично впроваджує просвітницько–профілактичну роботу, направлену на розвиток та збереження сім’ї,  формуючи основні сімейні цінності у молоді. Розроблені програми орієнтовані на усвідомлене ставлення до створення сім’ї, її розвитку та гармонізації подружніх стосунків як основного критерію збереження, а в подальшому і народження та виховання бажаних дітей у сім’ях.

Спеціально розроблені програми передбачають підвищення виховних компетенцій та психологічної грамотності батьків; формування та інтерактивне пропагування здорового способу життя для дітей та підлітків.

Основна діяльність Центру направлена не тільки на усунення негативних наслідків (насилля, розлучення, конфлікти, сирітство, суїциди, та ін.), а на їх попередження, бо відомо, що профілактика завжди ефективніша, безболісна та дешевша, ніж саме лікування хвороби.

Відповідно до розроблених програм «Центру сім’ї» психологічна, юридична, соціально-психологічна та інформаційна допомога надається через індивідуальні консультації, лекції, тренінги, круглі столи, статті, конференції, корекційні програми, виступи у ЗМІ.

За 10 місяців поточного року учасниками різних форм взаємодії зі спеціалістами Центру стали 2505 мешканців Солом’янського району.

Робота Центру була представлена на Першому каналі телебачення та в соціальних мережах (facebook.com/pages/Центр-сімї/657294381002604).

Деякі телесюжети об’єднані в телеколаж «“Центр сім'ї” - про важливе».

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений