Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами та запобігання і виявлення корупції

28-09-2015 До уваги мешканців району! У Головному управлінні СБУ у. м. Києві та Київській області розпочав роботу «телефон довіри»
До уваги мешканців району! У Головному управлінні СБУ у. м. Києві та Київській області розпочав роботу «телефон довіри»

У Головному управлінні Служби безпеки України у м. Києві та Київській області для своєчасного виявлення, ефективного запобігання і припинення проявів терористичного та екстремістського характеру напередодні і під час чергових виборів депутатів і голів місцевих рад, які відбудуться 25 жовтня 2015 року, запрацював «телефон довіри». Цілодобово зі стаціонарних та мобільних телефонів мешканці і гості Київщини можуть повідомляти про можливі правопорушення у ході виборчої кампанії за номером: (044) 226-32-32. Для надійного забезпечення безпеки стосовно всіх учасників виборчого процесу Служба безпеки України вживає дієвих заходів. У разі отримання Вами будь-якої інформації про можливі загрози мирному виборчому процесу можете телефонувати на вказаний «телефон довіри». Крім того, повідомлення можна надсилати на електронну адресу Головного управління: gusbu_kiv@ssu.gov.ua.

Інформація, яка надійде до Служби безпеки України буде ретельно перевірена, і за результатами перевірки прийматимуться відповідні рішення. Анонімність гарантується.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений