Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління (Центр) надання адміністративних послуг

28-07-2017 Максим Шкуро: «Відтепер у Солом’янській адміністрації можна оформити біометричні паспорти» (фоторепортаж події)
Максим Шкуро: «Відтепер у Солом’янській адміністрації можна оформити біометричні паспорти»

Починаючи з 31 липня 2017 року Центр надання адміністративних послуг Солом’янської адміністрації розпочинає прийом документів для оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспорта громадянина України паспорта для виїзду за кордон. Про це повідомив голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро.

«Тепер не тільки в районному відділі Міграційної служби на вул. Єреванській, 25 можна зробити документи, але також отримати у Солом’янській адміністрації. У нас створено всі необхідні умови для якісного надання послуг мешканцям району. Запрошуємо усіх бажаючих оформити біометричні паспорти», − зазначив Максим Шкуро.

Адміністрація придбала спеціальне обладання із сучасною  фототехнікою, обладнанням для відцифрування підпису та сканування відбитків пальців. Працівники пройшли спеціальне навчання у Солом’янському РВ ГУ ДМС України в м. Києві.

Адреса Центру: просп. Повітрофлотський, 41. Розклад роботи: понеділок − четвер з 9.00 до 20.00, п’ятниця − 9.00-16.45, субота – 9.00-16.00.

Документи для оформлення ID-картки можна переглянути за посиланням:

https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-ukrajni.html

Документи для оформлення паспорта громадянина України паспорта для виїзду за кордон:

https://dmsu.gov.ua/poslugi/dokumenti-dlya-vijzdu-za-kordon/vidacha-pasporta-gromadyanina-ukrajni-dlya-vijzdu-za-kordon.html

Починаючи з 31 липня 2017 року в  Солом’янській  РДА можна оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та паспорт громадянина України паспорт для виїзду за кордонПочинаючи з 31 липня 2017 року в  Солом’янській  РДА можна оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та паспорт громадянина України паспорт для виїзду за кордонПочинаючи з 31 липня 2017 року в  Солом’янській  РДА можна оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та паспорт громадянина України паспорт для виїзду за кордонПочинаючи з 31 липня 2017 року в  Солом’янській  РДА можна оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та паспорт громадянина України паспорт для виїзду за кордонПочинаючи з 31 липня 2017 року в  Солом’янській  РДА можна оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та паспорт громадянина України паспорт для виїзду за кордон
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений