Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Головний спеціаліст з питань охорони праці

03-05-2017 28 квітня - Всесвітній день охорони праці (фоторепортаж події)
28 квітня - Всесвітній день охорони праці

28 квітня 2017 року біля Меморіального каменю на Алеї загиблим на виробництві у парку «Відрадний», присвяченому Всесвітньому дню охорони праці, пришли вшанувати пам'ять та покласти квіти: голова Держпраці України Роман Чернега, національний координатор Міжнародної організації праці в Україні Сергій Савчук, голова Спільного представницького органу репрезентативних Всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні Григорій Осовий, голова Профспілки працівників державних установ Юрій Піжук, керівництво та представники Головного управління Держпраці у Київській області, ДП «Київський експертно-технічний центр» та ДП «Редакція журналу «Охорона праці», а також заступник керівника апарату Солом’янської адміністрації Валентин Матюхін.

Згодом у Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося нагородження переможців фіналу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» та концерт.

Довідково. Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня - Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.

Покладання квітів біля Меморіального каменю на Алеї загиблим на виробництвіПокладання квітів біля Меморіального каменю на Алеї загиблим на виробництвіПокладання квітів біля Меморіального каменю на Алеї загиблим на виробництвіПокладання квітів біля Меморіального каменю на Алеї загиблим на виробництві
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений