Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

18-03-2016 До уваги мешканців району!
До уваги мешканців району!

Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація нагадує про необхідність перевірки дозвільних документів на будівництво (законності будівництва) під час придбання об’єктів нерухомості.

При Департаменті містобудування та архітектури КМДА створено Міжвідомчий центр моніторингу забудов міста Києва, до складу якого входять: Департамент земельних ресурсів, Департамент містобудування та архітектури, Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища, Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції.

Інформація по забудові на території району подається Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією до Міжвідомчого Центру, для перевірки дотримання забудовниками містобудівного, земельного законодавства та запобігання фактам самочинного будівництва.

Зазначений портал знаходиться в публічному доступі за адресою: www.monitor.mkk.kga.gov.ua або можна знайти через сайт Київської міської державної адміністрації-Департамент містобудування та архітектури.

Законні об’єкти позначені на карті зеленим маркером, незаконні — червоним. Наводячи курсор на цікавий для нього об’єкт, користувач може переглядати більш детальну інформацію про забудову. Будівельні майданчики можуть наносити на карту і городяни. Для цього у правому верхньому куті є відповідний інструмент. Також можна попросити перевірити той чи інший об’єкт, звернувшись до колл-центру Департаменту архітектуриДепартаменту благоустрою чи Департаменту земельних ресурсів.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений