Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

26-06-2015 Демонтаж незаконного паркану
Демонтаж незаконного паркану

Міська влада не припиняє роботу з «очищення» Києва від незаконних будівництв та тимчасових споруд. Співробітники КП «Київблагоустрій» розпочали демонтаж паркану та побутових приміщень на скандальній забудові на вул. Волгоградській, 25 у Солом’янському районі столиці. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерковець.

«Нещодавно мер Києва Віталій Кличко та депутати Київради підтримали рішення про анулювання договору оренди земельної ділянки на Волгоградській, адже мешканці мікрорайону були категорично проти ведення там будівництва, побоюючись за стан своїх осель. Після відміни договору оренди забудовник мав самостійно демонтувати огорожу навколо майданчика та побутові приміщення ще тиждень тому, отримавши відповідний припис, однак не зробив цього. Тому сьогодні фахівці «Київблагоустрою» розпочали демонтаж, виконуючи волю громади міста», – сказав Дмитро Білоцерковець.

Він наголосив, що Віталій Кличко – перший міський голова, який став на бік киян у боротьбі з незаконними забудовами. І позиція мера залишається незмінною. Будівництво у столиці повинно проводитися лише за згодою киян, з дотриманням усіх містобудівних норм та лише в рамках закону.

Наразі до правоохоронних органів передано матеріали щодо близько півсотні столичних будівельних об’єктів, де роботи ведуться з порушеннями.

Нагадаємо – Віталій Кличко неодноразово наголошував, що у столиці будуть знесені незаконні будівництва, які нещодавно розпочаті. Як результат – зупинено будівництво у Кадетському Гаю.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений