Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

15-07-2015 Планування архітектурного майбутнього Києва
Планування архітектурного майбутнього Києва

Сьогодні, 15 липня, о 18:30 в Департаменті містобудування та архітектури розпочинається низка заходів, присвячених спільній розробці нового механізму участі киян в ухваленні рішень, що стосуються планування міста, розвитку громадського простору, облаштування міського середовища.

Сьогодні такі способи повноцінної співпраці громади, влади та бізнесу відсутні. Звідси – численні факти протистояння мешканців намірам влади або меценатів встановити щось чи облаштувати територію без урахування думки громади. Це заважає своєчасному ухваленню рішень, які, справді, корисні для міста, і, зрештою, гальмує його розвиток. Між тим, у європейських країнах широке коло питань, які стосуються просторового розвитку міста, традиційно обговорюються громадою та мешканцями прилеглих територій.

Саме для врахування міжнародного досвіду цикл відповідних заходів розпочинається лекцією CIM-експерта з урбаністики при Департаменті містобудування та архітектури Катаріни Георге на тему: «Різні форми громадської участі в Німеччині».

Лекція відбудеться за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 32, Департамент містобудування та архітектури (2-й поверх).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений