Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

27-10-2015 Проект реконструкції Шулявського шляхопроводу (фоторепортаж події)
Проект реконструкції Шулявського шляхопроводу

Департамент містобудування та архітектури виступив замовником техніко- економічного обґрунтування реконструкції транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги та вулиць Гетьмана та Довженка.

За результатами відкритих торгів розробником першої стадії проектування визначено  ПАТ «Київсоюзшляхпроект».

Як повідомили в Департаменті, відповідно до технічного завдання «Київсоюзшляхпроект» має розробити проект трирівневої транспортної розв’язки з реверсним розподільним кільцем.

Необхідність у розробці проекту виникла у зв’язку з аварійним станом Шулявського шляхопроводу. Після низки пожеж шляхопровід частково втратив несучу спроможність. Окрім того, цей транспортний вузол, що знаходиться на перетині малої кільцевої дороги та радіальної вилітної магістралі, є надзвичайно перевантаженим і потребує збільшення пропускної спроможності.

На жаль, розроблений у 2010 році інститутом «Київдормістпроект» проект реконструкції Шулявської транспортної розв’язки не відповідає повною мірою висунутим вимогам. Проект не вирішує питання збільшення пропускної спроможності вузла та потребує додаткових земельних ресурсів під будівництво третього лівоповоротного з’їзду, для чого передбачалось знесення п’ятого цеху заводу «Більшовик».

Як зазначають фахівці Департаменту, Шулявська транспортна розв’язка сьогодні пропускає трохи менше 13 тисяч автомобілів за годину.

Результати транспортного моделювання та натурного експерименту показали, що трирівнева транспортна розв’язка пропускатиме майже вдвічі більше – до 21 тисячі автомобілів за годину.

Окрім того, транспортна розв’язка враховуватиме потреби велосипедистів, а пішохідні й транспортні потоки будуть повністю розведені на різних рівнях.

Слід зазначити, що під час розробки проекту Шулявської транспортної розв’язки широко застосовується сучасна наукова методологія та програмне забезпечення для транспортного моделювання.

Департамент містобудування та архітектури розробляє проект реконструкції Шулявського шляхопроводуДепартамент містобудування та архітектури розробляє проект реконструкції Шулявського шляхопроводуДепартамент містобудування та архітектури розробляє проект реконструкції Шулявського шляхопроводу
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений