Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

27-10-2015 Відбір учасників проектного семінару «Право на місто»
Відбір учасників проектного семінару «Право на місто»

У Департаменті містобудування та архітектури оголосили про початок конкурсного відбору учасників проектного семінару «Право на місто».

Проектний семінар із залученням найширшого кола фахівців та активістів спрямований на цілісне опрацювання пропозицій щодо розроблення принципів, процедур та механізмів участі громадян у формування міського середовища.

Метою проектного семінару «Право на місто» є розроблення правил та дієвих механізмів залучення мешканців та місцевих спільнот до вирішення питань формування міського простору та дизайну міського середовища. До участі запрошуються представники місцевих громад, громадські активісти, архітектори, урбаністи, представники виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представники бізнесу, соціологи, психологи, політологи, PR-менеджери, модератори та інші зацікавлені в темі.

Передбачається робота учасників проектного семінару у двох основних групах «формальної взаємодії» (містобудівна документація) та «неформальної взаємодії» (локальні проекти/громадські ініціативи) для напрацювання принципів, процедур та варіантів механізмів комунікації, співпраці та реалізації «права на місто».

Для участі у проектному семінарі необхідно заповнити анкету участі до 26 листопада. Анкети, заповнені після 26 листопада, не розглядатимуться.

Учасники проектного семінару будуть обрані незалежними міжнародними та вітчизняними експертами через процедуру анонімного оцінювання анкети та додаткових матеріалів. Відібрані учасники будуть повідомлені про участь у проектному семінарі електронним листом не пізніше 31 листопада.

Проектний семінар відбуватиметься протягом 10-12 грудня 2015 року у приміщенні Департаменту містобудування та архітектури КМДА (м. Київ, вул. Хрещатик, 32).

Організатори проектного семінару: Департамент містобудування та архітектури (КМДА), Департамент суспільних комунікацій (КМДА), Аналітичний центр CEDOS, Громадська організація «ГаражГенг», представництво Фонду ім. Г. Бьолля в Україні.

Детальна інформація про семінар у мережі Facebook:

https://www.facebook.com/events/1700790763499671/

Участь у проектному семінарі безкоштовна!

Заповнити анкету можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1T2_1o9DZAkG7IHh8z5goUmto-7v0pV5qtx1uwH-gNk0/viewform

Контакти для отримання додаткової інформації:

e-mail: citizens.participation@gmail.com

тел: (093) 634 73 35

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений