Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

27-10-2015 Розвиток у будівництва
Розвиток у будівництва

До 31 жовтня на базі Київського національного університету будівництва та архітектури триває 23-24 міжнародний огляд – конкурс дипломних проектів випускників ВНЗ за спеціальностями «Архітектура» та «Дизайн».

Сьогодні урочисте відкриття відвідав перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов.

«Приємно зазначити, що молодь представляє цікаві та нестандартні рішення для розвитку міста. Важливо, щоб майбутні архітектори пам’ятали про свою соціальну відповідальність, ретельно вивчали у тому числі й історію міста. Тільки так ми зможемо реалізувати інші підходи і бачення до розбудови столиці й інших міст в Україні», – зауважив Ігор Ніконов та додав, що міська влада готова надавати усю необхідну підтримку для підготовки якісних фахівців, допомогти в організації освітніх програм, поїздок тощо.

Зазначимо, що у КНУБА навчаються 8000 студентів, з них 1800 – на архітектурному факультеті. На конкурс приїхали учасники з 21 вузу України, які навчаються на спеціальностях «Архітектура» та «Дизайн».

Загалом на конкурсі представлено понад 500 проектів.

Також перший заступник голови КМДА наголосив на необхідності створення дієвих механізмів контролю за будівництвом у столиці та залученням до цього високопрофесійних кадрів:

«Для міста сьогодні вкрай необхідно виробити єдину стратегію розвитку у будівництві та налагодити ефективний контроль у цій галузі. Не може бути так, щоб місто розбудовувалося хаотично. Це на сьогодні є завданням для міської влади. Кожна нова забудова не може відбуватись без урахування думки громади, архітекторів. Окрім того, важливо ставити вищі вимоги до проектів, більш ретельно розглядати кожен з них», – зазначив Ігор Ніконов.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений