Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю

20-12-2017 До Дня Святого Миколая відбулася благодійна акція «Добро починається з тебе» (фоторепортаж події)
До Дня Святого Миколая відбулася благодійна акція «Добро починається з тебе»

Нещодавно, з нагоди відзначення Дня Святого Миколая, за ініціативи та підтримки Громадської ради при Солом’янській адміністрації, в актовій залі спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 17 відбулася благодійна акція «Добро починається з тебе».

До заходу долучилися голова Громадської ради Дмитро Оніщенко, заступник голови Вадим Грінченко, асистент кафедри менеджменту Людмила Шмалій та студенти Державного Університету Телекомунікацій.

Вихованці  школи-інтернату подарували гостям святкову концертну програму. Під час заходу панував святковий настрій. Діти отримали солодощі, фрукти, м’які іграшки та книжки.

Найбільшою винагородою для гостей заходу стали усміхнені дитячі очі, сповнені надією серця та віри в себе, у свої можливості та у своє майбутнє.

Щиро дякуємо усім, хто виявився небайдужим та долучився до благочинної справи!

До Дня Святого Миколая у спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 17 відбулася благодійна акція «Добро починається з тебе»До Дня Святого Миколая у спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 17 відбулася благодійна акція «Добро починається з тебе»До Дня Святого Миколая у спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 17 відбулася благодійна акція «Добро починається з тебе»До Дня Святого Миколая у спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 17 відбулася благодійна акція «Добро починається з тебе»До Дня Святого Миколая у спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 17 відбулася благодійна акція «Добро починається з тебе»
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений