Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ контролю за благоустроєм

21-04-2017 На часі – питання благоустрою району (фоторепортаж події)
На часі – питання благоустрою району

З метою збереження природно-заповітних об’єктів, поліпшення естетичного та санітарного стану територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення, тривають весняні толоки у Солом’янському Ландшафтному парку, який є цінним з точки зору автентичності ландшафту та унікальності флори і фауни.

Цього тижня до заходів з прибирання залучились курсанти 3-го курсу Національної академії внутрішніх справ України, які своїми діями закликали всіх небайдужих не бути осторонь та допомогти природі остаточно прокинутись від зимового сну. Адже згодом вона буде тішити нас своєю красою та ароматами весняних квітів!

У Солом’янському Ландшафтному парку тривають весняні толокиУ Солом’янському Ландшафтному парку тривають весняні толокиУ Солом’янському Ландшафтному парку тривають весняні толокиУ Солом’янському Ландшафтному парку тривають весняні толокиУ Солом’янському Ландшафтному парку тривають весняні толокиУ Солом’янському Ландшафтному парку тривають весняні толокиУ Солом’янському Ландшафтному парку тривають весняні толокиУ Солом’янському Ландшафтному парку тривають весняні толоки
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений