Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ контролю за благоустроєм

21-06-2017 У червні розпочнеться капітальний ремонт площі Петра Кривоноса
У червні розпочнеться капітальний ремонт площі Петра Кривоноса

У червні розпочався капітальний ремонт площі Петра Кривоноса. У ході виконання робіт з капітального ремонту заплановано створення скверу за тенденціями і стандартами європейського паркобудування для комфортного відпочинку різних вікових груп. На території планують влаштування пішохідних доріжок з ФЕМ, металевої огорожі, встановлення лав та урн для сміття, а також висадження дерев, кущів хвойних і листяних порід, створення квітників.

В додатках плани реконструкції.

Довідково.

Площа Петра Кривоноса – площа у Солом'янському районі, місцевість «Солом’янка». Розташована між вулицями Митрополита Василя Липківського, Краснодонською і Кудряшова, проїздами без назви до вулиць Патріарха Мстислава Скрипника та Георгії Кірпи та проїздом (під залізничним мостом) на вулицю Льва Толстого.

Площа виникла у 60-ті роки XX століття під назвою Нова, з 1969 року отримала назву площа Героїв Підпілля. Сучасна назва на честь українського залізничника Петра Кривоноса – з 1984 року. 


Додаток: skver_kryvon.zip

У Солом’янському районі розпочали облаштовувати сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі розпочали облаштовувати сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі розпочали облаштовувати сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі розпочали облаштовувати сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі розпочали облаштовувати сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі розпочали облаштовувати сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі розпочали облаштовувати сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі розпочали облаштовувати сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі розпочали облаштовувати сквер на площі Петра КривоносаУ Солом’янському районі розпочали облаштовувати сквер на площі Петра Кривоноса
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений