Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Структура громадської ради

Структура громадської ради при Солом’янській районній

в місті Києві державній адміністрації

 

П.І.Б.

Назва ІГС

Посада в громадській раді

Шарафетдінов

Петро Ільясович

Благодійний фонд «Солом’янка»

Голова

Оніщенко

Дмитро Миколайович

Асоціація «Телекомунікаційна палата України»

Заступник голови

Ляленко

Валерій Валеріович

ГО «Порядок»

Заступник голови

Гобова

Марія Анатоліївна

ГО «Патріотичний Рух «Січові Стрільці»

Секретар

 1. Комітет з питань розвитку промисловості, споживчого ринку, торгівлі, підприємництва та  охорони праці

Куратор – Ляленко В.В.

Кузьмич

Галина Василівна

ГО  «Ротарі Клуб «Київ-Центр»

Голова

Гороховська

Ганна Миколаївна

ГО «Фонд підтримки підприємництва та малого бізнесу «Благо»

 Секретар

Вергун

Олександр Миколайович

ГО «Довіра людей»

 

Лавренова

Катерина Юліївна

ГО «Громадський рух «Вільні громадяни»

 

Марченко

Віктор Станіславович

ГО «Турецьке містечко («Кадетський гай»)»

 

Петрик

Анатолій Володимирович

ОСН «Комітет мікрорайону «Відрадний»

 

Харченко

Сергій Володимирович

ВГО «Асоціація пляжного футболу України»   

Хуснутдінова

Ельміра Канафіївна

ГС « Асоціація татарських і башкірських промисловців та підприємців України»  

2. Комітет з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології

Куратор – Оніщенко Д.М.

Кваша

Світлана Нестерівна

ОСН «Комітет мікрорайону «Грушківський»

Голова

Фісунова

Любов Василівна

БО «Благодійний фонд «Діти Чорнобиля за виживання»

 Секретар

Абашин

Дмитро Юрійович

ГО «Клуб Зен-Кван-До»

 

Вергун

Олександр Миколайович

ГО «Довіра людей»

 

Ганзевич

Наталя Іванівна

ГО «Асоціація ділових жінок Солом’янського району м. Києва»

 

Гороховська

Ганна Миколаївна

ГО «Фонд підтримки підприємництва та малого бізнесу «Благо»

 

Кузьмич

Галина Василівна

ГО «Ротарі Клуб «Київ-Центр»  

Марченко

Віктор Станіславович
ГО «Турецьке містечко («Кадетський гай»)»  

Петрик

Анатолій Володимирович
ОСН «Комітет мікрорайону «Відрадний»  

Редько

Клара Миколаївна
ОСН «Комітет мікрорайону «Совки»  

Стародуб

Павло Миколайович

Релігійна організація «Парафія Святого Іоанна Хрестителя Української Православної Церкви»  

Струтинський

Іван Васильович
ГО «Фронтовик»  

Папуша

Олена Валентинівна

ОСН «Комітет мікрорайону Дачі Караваєві»  
Харченко Василь Петрович ГО «Застава Караваєві Дачі»  

Харченко

Сергій Володимирович
ВГО «Асоціація пляжного футболу України»  

3. Комітет з питань соціального захисту ветеранів, інвалідів та малозабезпечених громадян

Куратор – Оніщенко Д.М.

Парафейніков Борис Дмитрович

Солом’янська районна організація ветеранів м. Києва

Голова

Струтинський

Іван Васильович

ГО «Фронтовик»

 Секретар

Кваша

Світлана Нестерівна

ОСН «Комітет мікрорайону «Грушківський»

 

Козубенко

Юрій Олексійович

ГО «Слон»

 

Редько

Клара Миколаївна

ОСН «Комітет мікрорайону «Совки» Солом’янського району  

Фісунова

Любов Василівна

БО «Благодійний фонд «Діти Чорнобиля за виживання»  

4. Комітет з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики

Куратор – Оніщенко Д.М.

Грінченко

Вадим Русланович

БО «Благодійний фонд «Наш дім – Солом’янка»

Голова

Антропов

Олександр Дмитрович

БФ «Творчі діти»

Секретар 

Абашин

Дмитро Юрійович

ГО «Клуб Зен-Кван-До»

 

Базела

Дмитро Дмитрович

ГО «Дитячий спортивно-танцювальний клуб «Калейдоскоп»

 

Безуглий

Михайло Олексійович

Первинна профспілкова організація співробітників Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

 

Вергун

Олександр Миколайович

ГО «Довіра людей»  

Гобова

Марія Анатоліївна
ГО «Патріотичний Рух «Січові Стрільці»  

Гороховська  

Ганна Михайлівна
ГО «Фонд підтримки підприємництва та малого бізнесу «Благо»  
Демура Андрій Юрійович ГО «Захисники України»  

Марченко

Віктор Станіславович

ГО «Турецьке містечко («Кадетський гай»)»  

Остапець

Світлана Іванівна 
Первинна профспілкова організація Національного університету оборони України  

Прокопчук

Свтлана Василівна

БО «Благодійний фонд «Київ Арт Тайм»  

Стародуб

Павло Миколайович

Релігійна організація «Парафія Святого Іоанна Хрестителя Української Православної Церкви»  

Харченко

Сергій Володимирович

ВГО «Асоціація пляжного футболу України»  

Хуснутдінова

Ельміра Канафіївна

ГС « Асоціація татарських і башкірських промисловців та підприємців України»  

5. Комітет з питань зв’язків з громадськістю та органами самоорганізації населення

Куратор – Ляленко В.В.

Бакалінський

Гліб Вікторович

Газета «Солом’янка»

Голова

Стародуб

Павло Миколайович

Релігійна організація «Парафія Святого Іоанна Хрестителя Української Православної Церкви»

Секретар

Кваша

Світлана Нестерівна

ОСН «Комітет мікрорайону «Грушківський»

 

Папуша

Олена Валентинівна

ОСН «Комітет мікрорайону Дачі Караваєві»

 

Редько

Клара Миколаївна

ОСН «Комітет мікрорайону «Совки»

 

6. Комітет з питань охорони здоров’я

Куратор – Оніщенко Д.М.

Ганзевич

Наталя Іванівна

ГО «Асоціація ділових жінок Солом’янського району м. Києва»

Голова

Руденко

Віталій Володимирович

ВГО «Фундація «Громадський рух «Українці проти туберкульозу»

 Секретар

Гернега

Лариса Михайлівна

ГО «Товариство Червоного Хреста Солом’янського району м. Києва»

 

Манжула

Андрій Євгенович

ВГО «Глобальна федерація таеквон -до України»

 

Парафейніков

Борис Дмитрович

Солом’янська районна організація ветеранів м. Києва

 

7. Комітет з питань охорони громадського порядку, підтримки сил АТО, волонтерського руху та взаємодії з правоохоронними органами

Куратор – Оніщенко Д.М.

Демура

Андрій Юрійович

ГО «Захисники України»

Голова

Остапець

Світлана Іванівна

Первинна профспілкова організація Національного університету оборони України

Секретар

Антропов

Олександр Дмитрович

БФ «Творчі діти»

 

Гобова

Марія Анатоліївна

ГО «Патріотичний Рух «Січові Стрільці»

 

Коваленко

Володимир Миколайович

БО «Апостол «Петро»

 

Лавренова

Катерина Юліївна

ГО «Громадський рух «Вільні громадяни»  

Парафейніков

Борис Дмитрович
Солом’янська районна організація ветеранів м. Києва  

Петрик

Анатолій Володимирович

ОСН «Комітет мікрорайону «Відрадний»  

8. Комітет з питань протидії корупції

 Куратор –Ляленко В.В.

Ляленко

Валерій Валерійович

ГО «Порядок»

Голова

Лавренова

Катерина Юліївна

ГО «Громадський рух «Вільні громадяни»

 Секретар

Ганзевич

Наталя Іванівна

ГО «Асоціація ділових жінок Солом’янського району м. Києва»

 

Грінченко

Вадим Русланович

БО «Благодійний фонд «Наш дім – Солом’янка»

 

Демура

Андрій Юрійович

ГО «Захисники України»

 

Кузьмич

Галина Василівна

ГО «Ротарі Клуб «Київ-Центр»  

Струтинський

Іван Васильович
ГО «Фронтовик»  

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений