Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Відео

До уваги мешканців Солом’янського району!

1 вересня в Солом’янському районі відкривається нова школа на вул. Т. Яблонської, 12. Школа збудована за кошти міського бюджету і належить до комунальної власності.

З 10 серпня здійснюється зарахування дітей до 1-4 класів на безконкурсній основі відповідно до ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту».

Мешканці мікрорайону мають пріоритет при зарахуванні до зазначеного закладу. За початковою школою буде закріплена відповідна територія обслуговування (мікрорайон): вул. Т. Яблонської, буд. № 1, 2, 4, 6; вул. В. Гетьмана, буд. № 44А; вул. Лебедєва-Кумача, буд. № 5; вул. Долинна.

Зарахування до 5-11 класів здійснюється за результатами тестування відповідно наказу МОН №389 від 19.06.2003.

Відповідно до рішення Київської міської ради від 06.07.2017 № 726/2888, освітній процес у новій будівлі буде здійснювати навчально-виховний комплекс «Ерудит» дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) - школа I ступеня - гімназія Солом’янського району м. Києва. Колишнє приміщення гімназії «Ерудит», віддається під комунальний дитячий садок.

У зв’язку із запитом батьків щодо оплат за навчання, адміністрація НВК «Ерудит» повідомляє, що НВК «Ерудит» є комунальною, а не приватною структурою. Жодної обов’язкової оплати за зарахування дитини до школи або обов’язкових щомісячних оплат за навчання за державною програмою адміністрація не встановлює.

НВК «Ерудит» має авторитет закладу з високим рівнем знань школярів. У рейтингу шкіл Києва він посідає 12 місце за результатами ЗНО-2016. Такі досягнення, зокрема, стали можливими завдяки тому, що адміністрація НВК «Ерудит» організувала «школу повного дня» з додатковими навчальними послугами і дворазовим харчуванням. При цьому у батьків є вибір, замовляти ці послуги чи обмежитися державним мінімумом. Зокрема, близько 25% учнів не замовляють або не сплачують за додаткові послуги.

Друга половина дня в закладі організовується як платні освітні послуги, понад обсяги встановлені навчальними планами (п. 39 Постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010  № 778).

У другій половині дня діти навчаються за бажанням батьків, що не є обов’язковим для всіх учнів:

  • для учнів 5-9 класів проводиться самопідготовка (виконання домашніх завдань під керівництвом учителів – предметників) із таких предметів: українська мова, математика, англійська мова, німецька та французька мови, фізика, хімія (по групам);
  • для учнів 10-11 класів підготовка до ЗНО із таких предметів: українська мова та література, англійська, німецька та французька мови, математика, фізика, хімія, біологія, географія.

В першій половині дня реалізується навчальний план (інваріативна та варіативна складова) і фінансування здійснюється за рахунок бюджету. У другій половині проводяться самопідготовки (виконання домашніх завдань під керівництвом вчителів − предметників).

Для учнів 1-4 класів буде організоване одноразове безкоштовне харчування (сніданок) з розрахунку 12 грн в день на одну дитину.                      (розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 12.03.2016 №192 «Про організацію харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Солом’янського району м. Києва») та відкрито групи продовженого дня, які працюватимуть до 18.00.

Режим роботи гімназії передбачає організацію дворазового гарячого харчування для учнів 5-11 класів за рахунок коштів батьків, як і в інших навчальних закладах міста.

Вартість дворазового харчування складає 24 - 27 грн на день. Учні мають можливість отримувати гаряче харчування одноразове або зовсім від нього відмовитися.

Учні 5-11 класів із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів, учнів із числа дітей-інвалідів, учнів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; учнів із числа дітей із сімей учасників антитерористичної операції та дітей із сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, учнів із числа дітей із сімей киян, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності отримують одноразове гаряче харчування з розрахунку  15 грн  в день на одну дитину.

Питання збору коштів на додаткове обладнання, бібліотечні фонди тощо в НВК «Ерудит» вирішує батьківський комітет. Усі загальні збори протоколюються.

Процес зарахування дітей до школи на вул. Т. Яблонської перебуває на контролі управління освіти Солом’янської РДА.

За інформацією НВК «Ерудит» та управління освіти Солом’янської  РДА Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений