Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

02-03-2016 Перейменування зупинок
Перейменування зупинок

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» з 1 березня на підставі рішення Київради «Про повернення історичних назв, перейменування вулиць, проспекту, площ та провулків у м. Києві» змінюються назви зупинок:

– тролейбусів маршруту № 42 в обох напрямках і автобусів маршрутів № 28, 91 у напрямку Московської площі «Червонозоряний проспект» на просп. Валерія Лобановського на «Проспект Валерія Лобановського»;

– зупинку тролейбусів маршруту № 33 «Вул. Миколи Лукашевича» на вул. Івана Огієнка у напрямку Південного залізничного вокзалу на «Вулицю Івана Огієнка»;

– зупинки тролейбусів маршрутів № 8, 9, 17, 19 в обох напрямках та № 33 в напрямку Мінського масиву «Вул. Миколи Лукашевича» на Повітрофлотському проспекті на «Вулицю Івана Огієнка».

Як повідомляє КП «Київпастранс», ознайомитись з розкладами руху автобусів та тролейбусів можна на сайті підприємства у розділі «ПАСАЖИРАМ – Розклад руху».

Вся інформація

Корупція має бути помічена