Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

02-02-2017 Презентації книги Тетяни Белімової (фоторепортаж події)
Презентації книги Тетяни Белімової

У бібліотеці  імені О. Новікова-Прибоя відбулася творча зустріч з українською  письменницею, літературознавцем Тетяною Белімовою, автором підручника «Проза українського модернізму 20-х років ХХ століття», ряду наукових статей, рецензій.

Під час зустрічей неодноразова лауреатка Міжнародного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс, творів для дітей та пісенної лірики «Коронація слова»  презентувала  свою нову книгу «Львів. Смаколики. Різдво».

Творча зустріч з письменницею Тетяною Белімовою відбулася у бібліотеці імені О. Новікова-ПрибояТворча зустріч з письменницею Тетяною Белімовою відбулася у бібліотеці імені О. Новікова-ПрибояТворча зустріч з письменницею Тетяною Белімовою відбулася у бібліотеці імені О. Новікова-ПрибояТворча зустріч з письменницею Тетяною Белімовою відбулася у бібліотеці імені О. Новікова-ПрибояТворча зустріч з письменницею Тетяною Белімовою відбулася у бібліотеці імені О. Новікова-ПрибояТворча зустріч з письменницею Тетяною Белімовою відбулася у бібліотеці імені О. Новікова-ПрибояТворча зустріч з письменницею Тетяною Белімовою відбулася у бібліотеці імені О. Новікова-ПрибояТворча зустріч з письменницею Тетяною Белімовою відбулася у бібліотеці імені О. Новікова-Прибоя
Вся інформація

Корупція має бути помічена