Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

24-04-2017 Допоки ми живі — житиме пам’ять про наших героїв
Допоки ми живі — житиме пам’ять про наших героїв

21 квітня відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки Олегу Афанасу на стіні середньої загальноосвітньої школи № 12, в якій навчався воїн.

Участь у заході брали представники Солом’янської РДА, рідні та близькі героя, побратими та однокласники, педагогічний колектив та учні школи.

У вересні 2014 року Олег Афанас записався добровольцем до 54 бригади Прутсько-Померанського полку, 4 роти. Став на захист Вітчизни. У жовтні того ж року вступив до лав новоствореної на той час 81-ї окремої аеромобільної десантно-штурмової бригади. Проходив активну підготовку і брав участь в обороні Донецького аеропорту.

23 квітня 2016 року в ході проведення антитерористичної операції та виконання бойового завдання в районі м. Авдіївка Донецької області, під час ведення розвідки місцевості снайпер  старший солдат Олег Афанас отримав смертельне поранення внаслідок підриву на осколковій протипіхотній міні, прикривши своїм тілом від поранення товаришів.

Указом Президента України від 17.06.2016 № 258/2016 старший солдат Олег Афанас «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» 3 ступеня (посмертно).

23.04.2016  Всеукраїнське об’єднання «Країна» нагородило Олега Афанаса медаллю «За оборону рідної держави».

Олег також був нагороджений нагрудними знаками «Без права на славу», «Обов’язок виконано з честю», «Захисникам Вітчизни».

Присутні вшанували Олега Афанаса і всіх загиблих в зоні АТО, героїв Небесної Сотні  і всіх українців, які віддали своє життя за самостійність  і незалежність України покладанням квітів до меморіальної дошки та хвилиною мовчання.

Допоки ми живі — житиме пам’ять про наших героїв.

На стіні середньої загальноосвітньої школи № 12 відкрито меморіальну дошку «кіборгу» Олегу Афанасу
Вся інформація

Корупція має бути помічена