Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

11-07-2017 Зустріч з популярною письменницею Мілою Іванцовою (фоторепортаж події)
Зустріч з популярною письменницею Мілою Іванцовою

У бібліотеці імені О. Новікова-Прибоя 29 червня  відбулася творча зустріч з  авторкою популярних романів Мілою Іванцовою.

Міла Іванцова - авторка оповідань, романів, поезії. Вона постійно виступає на телебаченні, проводить семінари та зустрічі з читачами. Її книги користуються популярністю серед людей різного віку.

Оповідання Міли Іванцової друкувалися в журналах України, Естонії, Німеччини, Нової Зеландії, Ізраїлю, а роман "Гра в паралельне читання" посів третє місце в конкурсі "Коронація слова-2012", а в листопаді 2012 року Міла Іванцова була нагороджена відзнакою "Золотий письменник України".

Зустріч з авторкою популярних романів у бібліотеці імені О. Новікова-ПрибояЗустріч з авторкою популярних романів у бібліотеці імені О. Новікова-ПрибояЗустріч з авторкою популярних романів у бібліотеці імені О. Новікова-ПрибояЗустріч з авторкою популярних романів у бібліотеці імені О. Новікова-ПрибояЗустріч з авторкою популярних романів у бібліотеці імені О. Новікова-ПрибояЗустріч з авторкою популярних романів у бібліотеці імені О. Новікова-Прибоя
Вся інформація

Корупція має бути помічена