Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

28-07-2017 Максим Шкуро: «Відтепер у Солом’янській адміністрації можна оформити біометричні паспорти» (фоторепортаж події)
Максим Шкуро: «Відтепер у Солом’янській адміністрації можна оформити біометричні паспорти»

Починаючи з 31 липня 2017 року Центр надання адміністративних послуг Солом’янської адміністрації розпочинає прийом документів для оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспорта громадянина України паспорта для виїзду за кордон. Про це повідомив голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро.

«Тепер не тільки в районному відділі Міграційної служби на вул. Єреванській, 25 можна зробити документи, але також отримати у Солом’янській адміністрації. У нас створено всі необхідні умови для якісного надання послуг мешканцям району. Запрошуємо усіх бажаючих оформити біометричні паспорти», − зазначив Максим Шкуро.

Адміністрація придбала спеціальне обладання із сучасною  фототехнікою, обладнанням для відцифрування підпису та сканування відбитків пальців. Працівники пройшли спеціальне навчання у Солом’янському РВ ГУ ДМС України в м. Києві.

Адреса Центру: просп. Повітрофлотський, 41. Розклад роботи: понеділок − четвер з 9.00 до 20.00, п’ятниця − 9.00-16.45, субота – 9.00-16.00.

Документи для оформлення ID-картки можна переглянути за посиланням:

https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-ukrajni.html

Документи для оформлення паспорта громадянина України паспорта для виїзду за кордон:

https://dmsu.gov.ua/poslugi/dokumenti-dlya-vijzdu-za-kordon/vidacha-pasporta-gromadyanina-ukrajni-dlya-vijzdu-za-kordon.html

Починаючи з 31 липня 2017 року в  Солом’янській  РДА можна оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та паспорт громадянина України паспорт для виїзду за кордонПочинаючи з 31 липня 2017 року в  Солом’янській  РДА можна оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та паспорт громадянина України паспорт для виїзду за кордонПочинаючи з 31 липня 2017 року в  Солом’янській  РДА можна оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та паспорт громадянина України паспорт для виїзду за кордонПочинаючи з 31 липня 2017 року в  Солом’янській  РДА можна оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та паспорт громадянина України паспорт для виїзду за кордонПочинаючи з 31 липня 2017 року в  Солом’янській  РДА можна оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та паспорт громадянина України паспорт для виїзду за кордон
Вся інформація

Корупція має бути помічена