Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

23-08-2017 Районні заходи до 26-ї річниці Незалежності України
Районні заходи до 26-ї річниці Незалежності України

24 серпня в парку «Орлятко» та в мікрорайоні «Жуляни» відбудуться заходи до Дня Незалежності України.

З 12.00 в парку «Орлятко» (вул. Вацлава Гавела, 9В)  заплановано проведення низки різноманітних заходів, де кожен зможе знайти для себе цікавий формат святкування. У єдиному просторі парку буде представлено концертну програму,  показові спортивні виступи, майстер-класи та ігри для дітей.

Також з 12.00 в Будинку Культури «Жуляни» на вул. Героїв Війни, 14.

розпочнеться  святкова концертна програма з творчими активностями

У парку буде розташована польова кухня,  де будуть частувати смачною кашею. Також мешканці зможуть ознайомитись із військовою технікою, яка побувала в зоні проведення АТО разом з бійцями 101 бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України. 

В цей день парк «Орлятко» перетвориться на творче містечко. Усі бажаючі зможуть спробувати свої сили на майстер-класах з петриківського розпису, боді-арту, з в’язання браслетів, малюнку на асфальті,  виготовлення  ляльок-мотанок, дитячих поробок, листівок-витинанок. Також на гостей свята чекає чимало сюрпризів.

Цікаві та пізнавальні локації в парку «Орлятко» презентує «Бібліотечне містечко», де передбачено участь відомих українських письменників, презентації новинок відомих видавництв, читацькі активності від творчого об’єднання дитячих авторів Національної спілки письменників України. Родзинкою стане презентація літератури для особливих дітей «Інклюзивний майданчик Олени Осмоловської».

На святкуванні юні спортсмени продемонструють показові виступи з карате, айкідо, рукопашного бою. Гості свята зможуть взяти участь у спортивних розвагах, змаганнях з перетягування канату, стрибків на скакалках, дитячого баскетболу, футбольних вправ з м’ячем, у грі з кеглями та кільцями. 

Вся інформація

Корупція має бути помічена