Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

07-11-2017 Школярів запрошують писати есе на тему правової обізнаності
Школярів запрошують писати есе на тему правової обізнаності

Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує про початок прийому робіт для участі в київському міському конкурсі учнівських есе на тему: «Правова обізнаність людини – ознака її захищеності». Конкурс спрямований на підвищення правової свідомості, культури та освіченості учнів загальноосвітніх шкіл міста Києва.

Для участі в конкурсі необхідно до 26 листопада 2017 року заповнити онлайн-заявку запосиланням https://goo.gl/forms/9uUqAVgX04FsDpZd2 та надіслати текст есе на електронну пошту: [email protected]

Есе повинно відповідати таким критеріям:

- актуальність;

- оригінальність викладу;

- наявність тези;

- наявність аргументів, які підтверджують або спростовують тезу;

- логічність та послідовність думок;

- індивідуальність висновків.

Есе потрібно виконати у текстовому редакторі Word (кегль шрифту – 14; інтервал шрифту – 1,5; Times New Roman; поля: зверху – 2, знизу – 2, зліва – 2, справа – 2; колір шрифту – чорний; нумерація сторінок – зверху в правому куточку) та не перевищувати 2 сторінок формату А4.
Учасники, роботи яких пройшли відбірковий етап та стали Фіналістами Конкурсу, нагороджуються Дипломами фіналістів Конкурсу. Учасники, які посіли призові місця, нагороджуються Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів та цінними подарунками.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (044) 593-97-60 або на E-mail:[email protected]

Вся інформація

Корупція має бути помічена