Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

05-02-2018 Тетянин літературний десант (фоторепортаж події)
Тетянин літературний десант

У Центральній районній бібліотеці імені Ф. Достоєвського на Тетянин день (у рамках заходів з реалізації програми підтримки і просування читання та книги «Драйв-читання в «Солом’янці») відбувся літературно-мистецький захід.

Гостями заходу був творчий музично-літературний десант у складі дев’яти Тетян. Ведучий вечора, поет Олександр Козинець, не лише розповідав цікаві факти із творчості поетес та співачок, а і про давні традиції на Тетянин день.

Під бурхливі оплески читали власні вірші поетеси Тетяна Іванчук, Таня-Марія Литвинюк, співзасновник фестивалю «Українські передзвони» Тетяна Яровицина, журналістка Тетяна Шептицька, драматург, прозаїк, журналістка Тетяна Череп-Пероганич, переможець Міжнародного конкурсу «Коронація слова» Тетяна Белімова.

Із музичними вітаннями і Тетянам, і всім гостям заходу виступили Тетяна Кисляк, Олександра Стецюк, Юрій Старчевод, Вячеслав Купрієнко.

Родзинкою заходу став виступ Заслуженої артистки України, ведучої програм Українського радіо Тетяни Негрій, яка також прочитала присутнім свою поезію.

Літературно-мистецький захід на Тетянин день у бібліотеці імені Федора ДостоєвськогоЛітературно-мистецький захід на Тетянин день у бібліотеці імені Федора ДостоєвськогоЛітературно-мистецький захід на Тетянин день у бібліотеці імені Федора ДостоєвськогоЛітературно-мистецький захід на Тетянин день у бібліотеці імені Федора ДостоєвськогоЛітературно-мистецький захід на Тетянин день у бібліотеці імені Федора Достоєвського
Вся інформація

Корупція має бути помічена