Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

18-01-2019 Презентація книги Руслана Горового (фоторепортаж події)
Презентація книги Руслана Горового

У центральній районній бібліотеці імені Ф. Достоєвського відомий український журналіст, блогер, головний режисер "Магнолія-ТВ", автор і керівник проекту «Служба розшуку дітей», режисер короткометражного та документального кіно,  письменник Руслан Горовий презентував свою нову книгу – збірку  новел «Усі ми родом не з Києва».

Ця книга – данина пам’яті маленьким містам України, їхнім людям та історіям, які там трапляються. Написана у жанрі легкої іронічної прози, має чітко виражене соціальне спрямування, легко читається і сприймається, як своєрідний ментальний путівник із повсякденного життя людей нашої великої країни.

На презентації автор читав окремі новели, які не увійшли у збірку. Розповідав, як його професійна діяльність знаходить відображення у творчості, ділився враженнями і спостереженнями про наше сьогодення та закликав цінувати землю, на якій ми народилися і живемо.

Відомий український журналіст Руслан Горовий у бібліотеці імені Ф. ДостоєвськогоВідомий український журналіст Руслан Горовий у бібліотеці імені Ф. ДостоєвськогоВідомий український журналіст Руслан Горовий у бібліотеці імені Ф. Достоєвського
Вся інформація

Корупція має бути помічена