Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

05-02-2019 День пам’яті Героїв Крут (фоторепортаж події)
День пам’яті Героїв Крут

Бібліотеки району історичні дати відзначають неординарно й цікаво, популяризуючи історичні знання в контексті відповідей на сучасні виклики, що постають перед нашою державою. 

У День пам’яті Героїв Крут в центральній районній бібліотеці імені Ф. Достоєвського відбулась зустріч з укладачкою книги «АД 242» - про захисників донецького аеропорту, режисерки фільму «Січ», журналістки «Радіо Свобода» - Іриною Штогрін.

Пані Ірина говорила про готовність українців захищати свою країну. Проводячи паралелі з подіями історичної давності Крут і символізм Донецького аеропорту, розповідала про студентів-кадетів і добровольців-кіборгів, про їх непростий вибір, і про те, як важливо, навчившись на історичних помилках, нам сьогодні розуміти, що долю нашої держави ніхто крім нас самих не вирішить.

Під час зустрічі присутні переглянули короткий інформаційний ролик «Герої Крут», створений командою «Радіо Свобода» та фільм про сучасних військових «Січ». 

Зустріч у бібліотеці імені Ф. Достоєвськогоз режисером та журналістом Іриною ШтогрінЗустріч у бібліотеці імені Ф. Достоєвськогоз режисером та журналістом Іриною ШтогрінЗустріч у бібліотеці імені Ф. Достоєвськогоз режисером та журналістом Іриною ШтогрінЗустріч у бібліотеці імені Ф. Достоєвськогоз режисером та журналістом Іриною ШтогрінЗустріч у бібліотеці імені Ф. Достоєвськогоз режисером та журналістом Іриною Штогрін
Вся інформація

Корупція має бути помічена