Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

09-02-2019 Рік Китаю в Україні (фоторепортаж події)
Рік Китаю в Україні

Цьогоріч Україна і Китай відзначають 25 років встановлення дипломатичних відносин. З цього приводу Президентом України 2019 рік оголошено Роком Китаю в Україні.

З такої нагоди публічні бібліотеки Солом’янки розпочали цикл заходів під назвою «КИТАЙСЬКИЙ БІБЛІОРІК НА СОЛОМ’ЯНЦІ», для ознайомлення читачів з культурою Китаю.

Перший захід, на якому можна було дізналися багато незвичайних фактів про Китай, вивчити правила написання китайських ієрогліфів, випробувати себе у якості митців у техніці «цзяньчжі» (китайського мистецтва вирізання з паперу), відбувся у Центральній районній бібліотеці імені Ф. Достоєвського.

В бібліотеці імені Донченка для дітей був організований майстер-клас із виготовлення поробки «Дракона», що символізує силу і гідність Китаю. Дітям розповідали про культуру однієї з найдавніших цивілізацій та про її окремі, дуже схожі з українськими, традиції.

Такий же «драконистий» майстер-клас відбувся і в бібліотеці №15. Діти разом з бібліотекарями майстрували веселих тваринок, слухали китайську музику та дізнавалися цікаві факти про життя китайців, які часто називають себе «нащадками дракона».

А вже 10 лютого в бібліотеці імені М. Реріха пройде майстер-клас з бісероплетіння китайською діамантовою технікою!

Про подальші заходи, які відбуватимуться в бібліотеках району з нагоди Року Китаю в Україні, можна буде дізнаватися на фейсбук-сторінках бібліотек за хештегом #КИТАЙСЬКИЙ_БІБЛІОРІК_НА_СОЛОМЯНЦІ.

Китайський бібліорік на Солом’янціКитайський бібліорік на Солом’янціКитайський бібліорік на Солом’янціКитайський бібліорік на Солом’янціКитайський бібліорік на Солом’янціКитайський бібліорік на Солом’янціКитайський бібліорік на Солом’янціКитайський бібліорік на Солом’янціКитайський бібліорік на Солом’янці
Вся інформація

Корупція має бути помічена