Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

09-02-2019 Зустріч з письменником Андрієм Кокотюхою (фоторепортаж події)
Зустріч з письменником Андрієм Кокотюхою

Сучасний український письменник-белетрист Андрій Кокотюха завітав до бібліотеки «Солом’янська» та імені М. Реріха на зустріч зі своїми читачами.

Для читачів це було гарною нагодою дізнатися про наявні тренди в  літературному просторі, почути таємниці письменницької роботи з вуст популярного автора, якого називають «батьком українського готичного детективу», що написав і видав 70 книжок, які мають неабиякий успіх серед широкої аудиторії книголюбів.

Пан Андрій - володар відзнаки «Золотий письменник України» (вручається українським письменникам, які видали твори українською мовою, сукупним накладом понад 100 тис. примірників), авторитетний журналіст, колумніст видань «Новое время», «Країна», «Главред», сценарист багатьох фільмів, найпопулярніші серед яких: «Століття Якова» (2016), історична драма «Червоний» (2017).

При всій своїй занятості, Андрій Кокотюха знаходить час на зустрічі з читачами і відвідувачами бібліотек, таким чином засвідчуючи свою повагу до шанувальників та акцентуючи на важливості популяризації культури читання сьогодні і поширення якісного масово - культурного продукту.

Андрій Кокотюха в бібліотеках Солом’янкиАндрій Кокотюха в бібліотеках Солом’янкиАндрій Кокотюха в бібліотеках Солом’янкиАндрій Кокотюха в бібліотеках Солом’янки
Вся інформація

Корупція має бути помічена