Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

08-04-2019 Парк на Вінницькій вже готують до озеленення (фоторепортаж події)
Парк на Вінницькій вже готують до озеленення

У парку на вулиці Вінницька, де ще минулої п’ятниці голова Солом’янського району Ігор Довбань за дорученням мера Віталія Кличка провів термінову нараду, нарешті завершені будівельні роботи. На черзі - масштабне озеленення.

Озеленювати територію буде безпосередньо КП УЗН Солом’янського району. Так, працівники зеленого господарства повинні влаштувати газон на площі 3,95 га, посадити живу огорожу - 660 погонних метрів та створити квітник площею 100 кв.м.

Крім того, за підсумками минулої виїзної наради очільник району Ігор Довбань зобов’язав будівельників здати вже оновлений парк на Вінницькій до Дня Києва. Нагадаємо, мешканці району щодо пришвидшення ремонту в парку також звертались до народного депутата Дмитра Андрієвського, який неодноразово порушував дане питання перед Солом’янською РДА.

У парку на Вінницькій розпочалась підготовка до озелененняУ парку на Вінницькій розпочалась підготовка до озелененняУ парку на Вінницькій розпочалась підготовка до озелененняУ парку на Вінницькій розпочалась підготовка до озелененняУ парку на Вінницькій розпочалась підготовка до озелененняУ парку на Вінницькій розпочалась підготовка до озелененняУ парку на Вінницькій розпочалась підготовка до озелененняУ парку на Вінницькій розпочалась підготовка до озеленення
Вся інформація

Корупція має бути помічена