Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

26-05-2019 Як Солом’янка відгуляла День Києва (фоторепортаж події)
Як Солом’янка відгуляла День Києва
В Солом’янському районі гучно відзначили головне свято міста - День Києва. Традиційні гуляння проходили у парку “Відрадний”, який, незважаючи на примхливу погоду, зібрав у себе величезну кількість гостей.
 
“Шановні солом’янці, кияни! Ми - частина великої родини, яка об’єднана ідеєю зробити рідне місто, район кращим. В першу чергу, для майбутнього покоління, наших дітей та онуків, чиї усміхнені очі та щирий сміх - найвища нагорода для кожного з нас. Вірю, що тільки спільними зусиллями забезпечимо процвітання та розвиток міста і примножимо славу нашої рідної землі!”, - заявив голова Солом’янського району Ігор Довбань.
 
З Днем народження столицю та її жителів також привітали народний депутат Дмитро Андрієвський, заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп, депутати і ветерани війни.
 
Під час святкування гостей розважали насиченою культурно-мистецькою програмою. Так, усі охочі могли долучитись до різноманітних майстер-класів, спортивних та інтелектуальних ігор і конкурсів з цінними подарунками. Також цього дня всі відвідувачі пригощались безкоштовною солодкою ватою та випробовували свої сили у мотузковому парку.
 
Особливою популярністю серед дітей та дорослих користувались справжні машини пожежників і поліції, до яких завжди стояла черга охочих зробити фото.
 
Також протягом дня мешканців і гостей району розважали неймовірно яскравий співочий квартет “Гетьман», Академічний музично-драматичний циганський театр “Романс”, солістка опери Дар'я Миколенко та не менш вражаючі танцювальні колективи. Продовжили ж свято дискотекою, на якій ді-джей «запалив» усіх присутніх драйвовими треками.
В Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це булоВ Солом'янському районі гучно відгуляли День Києва: як це було
Вся інформація

Корупція має бути помічена