Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

07-06-2019 У Солом'янському районі завершують прибирання дворів від опалого листя (фоторепортаж події)
У Солом'янському районі завершують прибирання дворів від опалого листя

Комунальні служби району завершують очищення прибудинкових територій від торішнього опалого листя. На виконання доручення голови Солом'янської адміністрації Ігоря Довбаня роботи повинні завершити до 15 червня.

Наразі завдяки злагодженій роботі повністю вивезене листя з балансових територій ЖЕД 901, 902, 903 і 906. Також на фініші працівники ЖЕДу 905, які завершують прибирання сьогодні. Наступного тижня виконає вивіз сміття колектив ЖЕДу 904.

Зазначимо, що в Солом'янському районі на прибудинкових територіях щороку утворюється найбільша кількість опалого листя з-поміж інших районів - 20 тис. куб.м. Станом на 7 червня залишилось близько 1 тис. куб.м.

Завершується очищення Солом'янського району від торішнього опалого листяЗавершується очищення Солом'янського району від торішнього опалого листяЗавершується очищення Солом'янського району від торішнього опалого листяЗавершується очищення Солом'янського району від торішнього опалого листяЗавершується очищення Солом'янського району від торішнього опалого листяЗавершується очищення Солом'янського району від торішнього опалого листяЗавершується очищення Солом'янського району від торішнього опалого листяЗавершується очищення Солом'янського району від торішнього опалого листяЗавершується очищення Солом'янського району від торішнього опалого листяЗавершується очищення Солом'янського району від торішнього опалого листяЗавершується очищення Солом'янського району від торішнього опалого листяЗавершується очищення Солом'янського району від торішнього опалого листяЗавершується очищення Солом'янського району від торішнього опалого листяЗавершується очищення Солом'янського району від торішнього опалого листяЗавершується очищення Солом'янського району від торішнього опалого листяЗавершується очищення Солом'янського району від торішнього опалого листя
Вся інформація

Корупція має бути помічена