Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

08-07-2019 У Солом’янському районі капітально відремонтували сквер (фоторепортаж події)
У Солом’янському районі капітально відремонтували сквер

У Солом’янському районі відкрили ще один сквер. Знаходиться оновлена зелена зона між житловими будинками на вулиці Волгоградській, 31-33.

Так, в рамках капітальних робіт на території площею 0,25 га влаштували доріжки, встановили 7 великих лав для відпочинку, спортивний майданчик та сміттєві урни. Також команда КП УЗН Солом’янського району влаштувала понад 1,3 тис. кв.м. нового газону, висадила молоді дерева і живу огорожу з бирючини, яка слугуватиме ще однією прикрасою скверу.

Заступник голови Солом’янської райдержадміністрації Олена Горпинченко відвідала відремонтований сквер, оглянувши його благоустрій та поспілкувавшись з мешканцями прилеглих будинків.

Нагадаємо, раніше ще одна затишна зелена зона з’явилася на вулиці Преображенській, 22/9. Там облаштовано дитячий і спортивний майданчики, а також міні-бібліотека просто неба, звідки кожний бажаючий може взяти книгу для читання.

Солом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. ВолгоградськійСолом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. ВолгоградськійСолом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. ВолгоградськійСолом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. ВолгоградськійСолом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. ВолгоградськійСолом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. ВолгоградськійСолом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. ВолгоградськійСолом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. ВолгоградськійСолом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. ВолгоградськійСолом'янський район поповнився ще одним затишним сквером, який можна знайти на вул. Волгоградській
Вся інформація

Корупція має бути помічена